1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Loading...

Позика онлайн на картку без поручителів і довідок в Україні

Позики онлайн на банківські картки з кожним днем стають все більше популярними у населення. Обсяги мікрокредитування зросли настільки, що тепер отримати мікропозику онлайн на картку можна без поручителів та довідок. Такий підхід дозволяє кожному бажаючому користуватися цими послугами в необхідній для себе кількості.

Де взяти позику онлайн без довідки про доходи і поручителів в Україні?

Взяти займ онлайн на картку без поручителів і довідок можна у фінансових компаній в таблиці нижче. Вони всі перевірені часом і тисячами задоволених клієнтів. Зверху таблиці розташовуються найбільш лояльні до клієнтів МФО – у них отримати мікропозику не є проблемою.

Компания СрокСумма займаСтавка для первого кредитаПолучить
1—30 днейдо 10 0000,01% в деньПолучить!
1—126 днейдо 30 0000,01% в деньПолучить!
5—30 днейдо 7 0000,01% в деньПолучить!
3—30 днейдо 10 0000,01% в деньПолучить!
kredit7
7—45 днейдо 25 0000,01% в деньПолучить!
1—30 днейдо 7 0000,01% в деньПолучить!

Як бачите взяти онлайн позику без довідки про доходи і поручителів в Україні можна за лічені хвилини. Цю послугу надає велика кількість фінансових компаній під прийнятні відсотки.

Позики онлайн без довідок і поручителів: вимоги до позичальника

Для того, щоб оформити мікропозику без довідок та поручителів на свою банківську кредитну картку необхідно відповідати мінімальним вимогам, які пред’являють до позичальника. Це:

 • Бути громадянином України;
 • Проживати на підконтрольній території України. Кредит без поручителів і довідок не видадуть особам, які проживають на окупованій території – в АР Крим і Донбасі;
 • Перебувати у віці від 18 до 65 років.

Ці мінімальні вимоги для взяття мікрокредитів без поручителів та довідок, відповідати ним вам не складе мороки.

Які документи необхідні для того, щоб оформити заявку для позики онлайн без поручителів?

Для того щоб оформити позику без довідок і поручителів всім бажаючим будуть потрібні наступні документи:

 1. Діючий паспорт громадянина України. З нього беруться: ваше прізвище, ім’я та по батькові, а також дата народження і місце прописки;
 2. Ідентифікаційний код платника податків – у простонароді ІПН код;
 3. Самий звичайний мобільний телефон;
 4. Банківська картка будь-якого українського банку, може підійти дебетова, кредитна, пенсійна, для виплат стипендії та ін.

Після схвалення вашої заявки кошти надходять на банківську картку протягом 10-15 хвилин.

Взяти позику без поручителів в будь-якому регіоні України

Для того, щоб оформити мікропозику без поручителів можна перебувати в будь-якому регіоні України. Абсолютно неважливо проживаєте ви в столиці, невеликому містечку або в сільській місцевості. Гроші будуть зараховані на вашу картку одразу після схвалення заявки. Вам не потрібно шукати поручителів, готових за вас поручитися, а також збирати довідки про доходи, наявність майна та інші. Найбільш популярні міста, в яких беруть позики на картку без поручителів і довідок це:

 • Київ;
 • Львів;
 • Харків;
 • Дніпро;
 • Одеса;
 • Маріуполь;
 • Миколаїв;
 • Мелітополь та ін.

Такі мікрокредити без поручителів набули популярності у всіх городах нашої країни завдяки своїй простоті оформлення.

Онлайн позика без довідок і поручителів: як оформити заявку?

Для того щоб оформити заявку на отримання онлайн мікропозику на картку без поручителів і довідки про доходи необхідно виконати ряд дій. Алгоритм наступний:

 1. У таблиці зверху вибираєте вподобану вам фінансову компанію;
 2. Натискаєте кнопку «Отримати»;
 3. Для збільшення шансів отримання грошей, рекомендуємо подати заявку в декілька МФО;
 4. Далі ви потрапляєте на сайт компанії і заповнюєте невелику анкету;
 5. Відправляєте заповнену заявку і чекаєте кошти на вашу банківську картку.

Зверніть увагу, що в деяких випадках вам можуть зателефонувати для уточнення деталей. В процесі отримання таке буває рідко, але все ж зустрічається.

Як погасити позику?

Процедуру погашення онлайн позики без довідок можна виконати безпосередньо у відділенні компанії готівкою або через сайт МФО (термінал самообслуговування) грошима, які лежать на вашій банківській картці. Другий спосіб більш прийнятний, так як дозволяє вам заощадити час і не ходити у відділення.

Позики онлайн без поручителів і довідок: відгуки

Відгуків про мікропозики онлайн без поручителів і довідок про доходи в інтернеті безліч і практично всі вони позитивні. Це не викликає подиву, так як ця послуга досить популярна і на відміну від банківських установ для взяття грошей в борг не потрібні поручителі і довідки про доходи. Якщо ви вже користувалися такою послугою раніше, то залиште свій відгук нижче, він буде корисний іншим користувачам.