1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Loading...

Кредитна картка Monobank (Монобанк): відгуки, тарифи, кешбек та замовлення

З кожним роком кількість безготівкових платежів збільшується в геометричній прогресії, і така ситуація не тільки в розвинених країнах, а й в Україні. Пояснюється це дуже просто – оплачувати свої покупки картами набагато зручніше, не потрібно турбуватися про банкомати і здачі у вигляді дрібних купюр і монет. Такий високий попит на безготівковий розрахунок призвів до того, що багато банків готові запропонувати свої послуги.

Конкуренція в цьому секторі призвела до того, що банківські установи готові боротися за кожного клієнта, пропонуючи йому найбільш вигідні умови. Monobank на даний момент пропонує найбільш вигідні умови за кредитними картками, замовити їх можна не виходячи з дому через інтернет. Доставка здійснюється кур’єром і абсолютно безкоштовно.

зовнішній вид картки монобанк

Як замовити та оформити кредитну картку Monobank (Монобанк) в Україні?

Для того щоб замовити карту Monobank не потрібно відвідувати відділення! Тому що їх не існує – це перший в Україні інтернет-банк. Щоб перейти до процедури замовлення, натисніть кнопку внизу і дотримуйтесь детальних інструкцій. Вартість відкриття дорівнює нулю, також, як і її доставка кур’єром до вас додому.

Замовити карту Monobank!

Переваги кредитної картки Monobank

  1. Безкоштовне відкриття.
  2. Безкоштовна доставка кур’єром додому.
  3. Цілих 10% річних на залишок особистих коштів.
  4. Кешбек система.
  5. Зручний додаток для смартфона.
  6. Безвідсоткова розстрочка на придбання техніки.
  7. Високий кредитний ліміт – не менше 5000 гривень.
  8. Зручне поповнення – без комісій при зарахуванні коштів з боку Монобанку.
  9. Переказ грошей на картки інших банків здійснюються без відсотків!
Тарифи на обслуговування та користування карткою
таблица тарифов монобанк

Іменна карта Монобанк: оформити

Відмінності від звичайної кредитної картки тільки в нанесенні на її лицьову сторону вашого прізвища та імені, а також фотографії на звороті. Для того щоб замовити іменну карту Monobank вам доведеться витратити 150 гривень. Термін її виготовлення до двох тижнів. За умовами користування вона нічим не відрізняється від звичайної.

Замовити карту Monobank!

Додаток для смартфона

Розробники сервісу подбали і про власників смартфонів з операційною системою android і Ios. Додаток можна завантажити на сайті банку або натиснувши за посиланням внизу.

Як отримати кешбек від Monobank?

Потрібно сказати, що Монобанк перший в Україні банк, який зробив кешбек живими грошима, а не бонусами. Даються вони на послуги АЗС, продуктових магазинів, аптек і багато чого іншого. Причому все одно, до якої торгової мережі відноситься магазин, Monobank зробить повернення коштів в будь-якому випадку. Єдине обмеження – в місяць на цю послуга максимальна сума для зарахування 500 гривень.

Перелік категорій для кешбека
перечень-категорий-для-кэшбэка

Розстрочка від Monobank

Monobank надає безвідсоткові розстрочки на придбання товарів для дому, в цю категорію входить: побутова техніка, Велика побутова техніка, різні послуги та інше. Сума покупки розбивається рівномірно на кілька місяців (3, 5, 8, 12) і списується з карти користувача.

Поповнення картки

Поповнювати карту готівкою можна без комісій в мережах партнерів Монобанку. Також це можна зробити за допомогою офіційного додатку, для цього попередньо прив’язавши і верифікувавши карту іншого банку.

Функціонал поповнення картки
внешний-вид-функционала-пополнения

Стікери Монобанк (stickers)

Як невеликий бонус Monobank в комплект поставки приладжує милі стікери, на яких зображений символ банку – QR кіт. Ними можна прикрасити ноутбук або холодильник. Побачити їх зовнішній вигляд ви можете нижче.

Приклад стікерів
внешний-вид-стикеров-от-монобанк-1
внешний-вид-стикеров-от-монобанк-2
внешний-вид-стикеров-от-монобанк-3>

Відгуки про кредитну картку Monobank

Що стосується відгуків про карту Monobank, то вони тільки позитивні. Подібної якості надання банківських послуг раніше ще не було на ринку України. Умови Користування найбільш вигідні серед усіх банківських продуктів в цьому сегменті. Доставка карти Монобанку додому кур’єром – це взагалі вищий пілотаж. Якщо Ви користуєтеся послугами цього банку, то залиште свій відгук в коментарях.

Залишити відповідь