1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Loading...

Кредит безробітним в Україні: онлайн або готівкою: оформити заявку через інтернет

У будь-якому великому місті України, існує багато можливостей швидко оформити і отримати відсутні грошові кошти до зарплати. Видаються вони через інтернет на звичайну банківську картку. Але в рідкісних випадках можуть видаватися і готівкою. Як взяти кредит безробітному, на що звернути увагу при зверненні в мікрофінансове установа, а також які особливості кредитування фізичних осіб – вся корисна тематична інформація в цій статті.

Наведені нижче відомості стануть в нагоді приватним позичальникам, які зіткнулися з терміновою нестачею грошових коштів – для оплати навчання або лікування, для подорожі або незапланованої великої покупки. Як правило, взяти гроші безробітні можуть, якщо вони повнолітні громадяни України, бажано мають постійне джерело доходу (наприклад, допомогу по безробіттю). Втім, навіть якщо ви – безробітний без соціальних виплат та/або маєте в пасиві несприятливу фінансову історію, також прочитайте цю статтю. Ряд фінансових установ в Україні, готові фінансувати безробітних, малозабезпечених і людей зі складними життєвими ситуаціями. Про це і про багато іншого – в описі нижче.

Де взяти безробітному кредит в Україні?

Компания СрокСумма займаСтавка для первого кредитаПолучить
1—30 днейдо 10 0000,01% в деньПолучить!
1—126 днейдо 30 0000,01% в деньПолучить!
5—30 днейдо 7 0000,01% в деньПолучить!
3—30 днейдо 10 0000,01% в деньПолучить!
kredit7
7—45 днейдо 25 0000,01% в деньПолучить!
1—30 днейдо 7 0000,01% в деньПолучить!

Переваги онлайн кредитування

Вище вже згадувалися переваги швидкого отримання онлайн позики безробітними. Повторимо їх тезисно:

 1. Доступність «швидких» грошей до зарплати: в будь-якому населеному пункті України можна оформити потрібну суму коштів через інтернет заявку. При цьому неважливо перебуваєте ви в Дніпрі, Запоріжжі, Бердянську, Мелітополі або в іншому місті (винятком є випадки готівкового запозичення);
 2. Простота отримання грошей до зарплати: від позичальника потрібен мінімальний набір документів (паспорт + іпн);
 3. До вимог до позичальника, найчастіше, відносять досягнення ним повноліття та наявність громадянства України;
 4. Покращення кредитної історії: за допомогою взяття грошей до зарплати можна проявити себе акуратним платником і в перспективі оформити навіть банківський кредит;
 5. Швидкість видачі. Позичити гроші можна цілодобово, навіть у нічний час;
 6. Компанії, що надають гроші до зарплати в Запоріжжі і Дніпрі, регулярно пропонують заохочувальні акції (для першої позики знижка до 50%, для постійних позичальників – більші суми і терміни кредиту).

Кредит онлайн безробітним: як зайняти?

Як без проблем і швидко оформити позику? Пропонуємо ознайомитися з покроковою інструкцією отримання цієї послуги:

 1. Спочатку потрібно уважно вивчити пропозиції від кредитних компаній в таблиці вгорі.
 2. Якщо ви готові вибрати компанію, натискаєте кнопку отримати.
 3. Далі ви потрапляєте на офіційний сайт фінансової установи.
 4. Через інтернет в режимі онлайн заповнюєте анкету на надання грошей. Будьте уважні на цьому етапі, щоб не допустити помилок.
 5. Протягом 15 хвилин з вами на зв’язок може вийти співробітник мікрофінансової установи для уточнення деталей. Якщо цього не станеться, то вам прийде смс повідомлення про схвалення видачі грошей.
 6. На вашу електронну пошту приходить електронний договір для ознайомлення.
 7. Далі ви можете вибрати спосіб отримання грошей до зарплати: готівкою або на банківську карту.
 8. Заключний і важливий етап – погашення заборгованості. Намагайтеся не допускати прострочень, якщо трапляється така ситуація, то обов’язково зв’яжіться з фінансовою компанією для реструктуризації боргу.

Договір послуги – важливий документ, з яким потрібно дуже уважно ознайомитися до підписання. На що варто звернути особливу увагу? Це однозначно процентні ставки, а також відповідальність сторін. Досить часто при першому використанні грошей до зарплати процентна ставка 0,01%. Не варто дивуватися – це не обман, це бонус для нових клієнтів.

Позика готівкою і онлайн для безробітного: відгуки

Клієнти послуги онлайн кредитування залишають відгуки, як на офіційних сайтах компаній-кредиторів, так і на тематичних фінансових ресурсах.

Якщо ви є досвідченим позичальником, залиште свій відгук про функціонування даної послуги. Впевнені, що спільними зусиллями можна сприяти поліпшенню якості послуг мікрокредитування в Україні.