Кредит онлайн в Україні

Кредити онлайн в Україні: вимоги та переваги

Кредити в режимі онлайн стали досить популярними в Україні. І це не дивно, адже ринок мікрокредитування був недоступний довгий час для населення. Звичайним людям ніде було взяти невеликі суми грошей при форс-мажорах. Наприклад, при прориві труби або через приход в непридатність взуття. Погодьтеся, що з кожним з нас були такі ситуації, що до зарплати залишався цілий тиждень, а гроші потрібні були вже сьогодні. У таких ситуаціях допоможе кредит онлайн в Україні.

Де взяти кредит онлайн в Україні?

Багато наших співвітчизників не знають де взяти онлайн кредит в Україні, тому поділимося з ними цим секретом і надамо цілу таблицю перевірених компаній.

Компания СрокСумма займаСтавка для первого кредитаПолучить
DINERO
1—27 днейдо 20 0000,01% в деньПолучить!
КАШИНСКИЙ
1—35 днейдо 20 0000,01% в деньПолучить!
Е-Гроши
1—27 днейдо 20 0000,01% в деньПолучить!
КРЕДИТ 365
5—30 днейдо 10 0000,01% в деньПолучить!
SOS CREDIT
1—30 днейдо 15 0000,01% в деньПолучить!
MONEY BOOM
5—30 днейдо 8 0000,01% в деньПолучить!
Потрібно сказати, що ці МФО видають гроші під низький відсоток, а також лояльні до своїх клієнтів. Крім цього, у багатьох з них є безкоштовний перший мікрокредит. Вже тисячі українців оцінили якість послуг подібного роду, спробуйте і ви.

Кредит онлайн Україна: переваги

Онлайн кредити в Україні мають ряд переваг, основні з них це:

  1. Весь процес відбувається в онлайн режимі через інтернет. Вам не потрібно нікуди бігти і витрачати на це свій час.
  2. Зручність використання і погашення. Люди, які беруть кредит онлайн в Україні, отримують особистий кабінет, в якому відображаються терміни і сума погашення. Через нього також можна зробити і погашення взятих на себе зобов’язань.
  3. Безкоштовне використання для нових клієнтів. Для того щоб отримати лояльність від нових клієнтів багато мікрофінансових організацій перший кредит видають під 0%.
  4. Мінімальна кількість документів.
  5. Не потрібна застава або наявність майна.

Онлайн кредит і вимоги до позичальника

Для того щоб отримати кредит онлайн в Україні необхідно відповідати мінімально запропонованим вимогам. Давайте назвемо ці критерії:

  • Бути громадянином України і мати діючий паспорт;
  • Мати вік від 18 до 65 років.

На рішення з надання онлайн мікрокредиту також може вплинути:

  • Наявність джерел доходу (можна неофіційних);
  • Володіння автомобільними засобами та нерухомістю;
  • Хороша кредитна історія.

У більшості випадків кредит онлайн в Україні видається 90% всім нужденним, за умови, що вони вказують правдиві дані про себе. Якщо ви, гарантовано, хочете отримати гроші, то спробуйте подати заявки одночасно в кілька компаній одразу, наприклад, в 3-5 МФО. У такій ситуації шанси на отримання кредитних коштів зростають до максимуму.

Кредити онлайн в Україні: відгуки та підсумки

Кредити онлайн в Україні стали дуже затребуваною послугою, яка щодня допомагає сотням українців. Звичайно, є і багато незадоволених людей, які говорять що це невигідно або страшно. Але, погодьтеся, скрізь є, як доброзичливці, так і ненависники. А як особисто ви ставитеся до кредитів онлайн? Поділіться своєю думкою в коментарях нижче.

Залишити відповідь