Взяти гроші до зарплати онлайн в Дніпрі (Запоріжжі): оформити заявку через інтернет

Як в будь-якому великому місті України, в Дніпрі (Запоріжжі) існує багато можливостей швидко оформити і отримати відсутні гроші до зарплати. Видаються вони через інтернет на звичайну банківську картку. Але в рідких випадках можуть видаватися і готівкою. Як позичити гроші до зарплати, на що звернути увагу при зверненні в мікрофінансову установу, а також які особливості кредитування фізичних осіб – вся корисна тематична інформація в цій статті.

Наведені нижче відомості стануть в нагоді приватним позичальникам, які зіткнулися з терміновою нестачею грошей – для оплати навчання або лікування, для подорожі або незапланованої великої покупки. Як правило, взяти гроші до зарплати в Запоріжжі (Дніпрі) можуть повнолітні громадяни України, які мають постійне джерело доходу. Втім, навіть якщо ви безробітний і/або маєте в пасиві несприятливу фінансову історію, також прочитайте цю статтю. Ряд фінансових установ в Запоріжжі та Дніпрі, готові фінансувати безробітних, незаможних людей зі складними життєвими ситуаціями. Про це і про багато іншого – в описі нижче.

Де взяти гроші до зарплати?

Компания СрокСумма займаСтавка для первого кредитаПолучить
DINERO
1—27 днейдо 20 0000,01% в деньПолучить!
КАШИНСКИЙ
1—35 днейдо 20 0000,01% в деньПолучить!
Е-Гроши
1—27 днейдо 20 0000,01% в деньПолучить!
КРЕДИТ 365
5—30 днейдо 10 0000,01% в деньПолучить!
SOS CREDIT
1—30 днейдо 15 0000,01% в деньПолучить!
MONEY BOOM
5—30 днейдо 8 0000,01% в деньПолучить!

Переваги грошей до зарплати

Вище вже згадувалися переваги швидкого отримання грошей до зарплати. Повторимо їх тезисно:

 1. Доступність «швидких» грошей до зарплати: в будь-якому населеному пункті України можна оформити потрібну суму коштів через інтернет заявку. При цьому неважливо перебуваєте ви в Дніпрі, Запоріжжі, Бердянську, Мелітополі або в іншому місті (винятком є випадки готівкового запозичення);
 2. Простота отримання грошей до зарплати: від позичальника потрібен мінімальний набір документів (паспорт + іпн);
 3. До вимог до позичальника, найчастіше, відносять досягнення ним повноліття та наявність громадянства України;
 4. Покращення кредитної історії: за допомогою взяття грошей до зарплати можна проявити себе акуратним платником і в перспективі оформити навіть банківський кредит;
 5. Швидкість видачі. Позичити гроші можна цілодобово, навіть у нічний час;
 6. Компанії, що надають гроші до зарплати в Запоріжжі і Дніпрі, регулярно пропонують заохочувальні акції (для першої позики знижка до 50%, для постійних позичальників – більші суми і терміни кредиту).

Гроші в борг до зарплати: як зайняти?

Як без проблем і швидко оформити гроші до зарплати? Пропонуємо ознайомитися з покроковою інструкцією отримання цієї послуги:

 1. Спочатку потрібно уважно вивчити пропозиції від кредитних компаній в таблиці вгорі.
 2. Якщо ви готові вибрати компанію, натискаєте кнопку отримати.
 3. Далі ви потрапляєте на офіційний сайт фінансової установи.
 4. Через інтернет в режимі онлайн заповнюєте анкету на надання грошей. Будьте уважні на цьому етапі, щоб не допустити помилок.
 5. Протягом 15 хвилин з вами на зв’язок може вийти співробітник мікрофінансової установи для уточнення деталей. Якщо цього не станеться, то вам прийде смс повідомлення про схвалення видачі грошей.
 6. На вашу електронну пошту приходить електронний договір для ознайомлення.
 7. Далі ви можете вибрати спосіб отримання грошей до зарплати: готівкою або на банківську карту.
 8. Заключний і важливий етап – погашення заборгованості. Намагайтеся не допускати прострочень, якщо трапляється така ситуація, то обов’язково зв’яжіться з фінансовою компанією для реструктуризації боргу.

Договір послуги – важливий документ, з яким потрібно дуже уважно ознайомитися до підписання. На що варто звернути особливу увагу? Це однозначно процентні ставки, а також відповідальність сторін. Досить часто при першому використанні грошей до зарплати процентна ставка 0,01%. Не варто дивуватися – це не обман, це бонус для нових клієнтів.

Гроші до зарплати в Дніпрі (Запоріжжі): відгуки

Клієнти послуги «гроші до зарплати» залишають відгуки про кредитування, як на офіційних сайтах компаній-кредиторів, так і на тематичних фінансових ресурсах.

Якщо ви є досвідченим позичальником, залиште свій відгук про функціонування даної послуги в місті Дніпро та Запоріжжя. Впевнені, що спільними зусиллями можна сприяти поліпшенню якості послуг мікрокредитування, як у Запоріжжі, так і в Україні в цілому.

Залишити відповідь